ایمیل ما برای ارتباط siamak_n61@yahoo.com

اطلاعیه فروشگاه

در صورت عدم موفقیت در خرید چند دقیقه دیگر دوباره امتحان کنید. (((از مطالب هر پاورپوینت به صورت تصادفی چند اسلاید برای معرفی و نمونه آورده شده است)))چنانچه فایلی متعلق به شماست و از قرار گرفتن در سایت ناراضی هستید یا از فایل خریداری شده راضی نیستید و یا موفق به دانلود نشده اید و یا هر مشکل دیگر احتمالی لطفا با ایمیل موجود در قسمت بالای سایت سمت راست در ارتباط باشید.

دانلود پاورپوینت اعتماد بر او دین و زندگی دهم- 18 اسلاید

دانلود پاورپوینت اعتماد بر او دین و زندگی دهم- 18 اسلاید

 

 

 

 

 

 

 

درس دهم

 

     اعتماد بر او

 

 

 

اَلَيْسَ اللهُ بِكافٍ عَبْدَه

 

آيا خدا براي بنده اش كافي نيست؟

 

زمر، 36

 

اكنون كه با آينده ي انسان در جهان آخرت آشنا شديم و دانستيم كه سرنوشت ابدي انسان ها بر اساس رفتار آنان در دنيا تعيين مي شود، لازم است بار ديگر با خداي خود «تجهيد عهد» كنيم و تصميم بگيريم راه زندگي را محكم تر و مطمئن تر از گذشته، همان گونه كه خدا از ما خواسته است، بپيماييم و عوامل تقويت كننده عزم را به ياد داشته باشيم و در هر برنامه اي به كار بنديم.

 

در اين درس، با يكي ديگر از عوامل تقويت عزم آشنا مي شويم.

حقيقت توكّل برخدا

 

 

توكّل بر خدا به معناي اعتماد به خداوند و سپردن نتيجه ي كارها به اوست. انسان متوكل خداوند را تكيه گاه مطمئن خود مي يابد و در عين عمل به وظايف، امورش را به او واگذار مي كند. او مي داند كه در صورت انجام وظيفه، هر نتيجه اي كه به دست آيد،‌ به مصحلت اوست، گرچه خود بدان مصلحت آگاه نباشد. زيرا خداي حكيمي كه جهان را تدبير و اداره مي كند از هركس نسبت به ما مهربان تر است.

تكيه و اعتماد بر خدا به انسان آرامش مي دهد و به آينده اميدوار مي كند.

 

 

 

دانلود پاورپوینت درس نهم دین و زندگی 2 فرجام کار - 30 اسلایدپرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 7,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
10_557691_9135_759033_5092.zip700k

دانلود پاورپوینت درس نهم دین و زندگی 2 فرجام کار - 30 اسلاید

دانلود پاورپوینت درس نهم دین و زندگی 2 فرجام کار - 30 اسلاید             در درس گذشته خوانديم كه در آستانه ى قيامت، چه حوادثى اتفاق مى افتد و دادگاه عدل الهى چگونه تشكيل مى شود. شاهدان و گواهان شهادت مى دهند و نامه ى عمل انسان به او داده مى شود. در اين درس مى خواهيم با بهره مندى از قرآن كريم، سرانجام و سرنوشت انسان را تا جايگاه ابدى دنبال كنيم و دريابيم: 1 زندگى نيكوكاران و گناهكاران در آخرت چگونه است؟ 2 چه رابطه اى ميان اعم ...

توضیحات بیشتر - دانلود 7,000 تومان