ایمیل ما برای ارتباط siamak_n61@yahoo.com

اطلاعیه فروشگاه

در صورت عدم موفقیت در خرید چند دقیقه دیگر دوباره امتحان کنید. (((از مطالب هر پاورپوینت به صورت تصادفی چند اسلاید برای معرفی و نمونه آورده شده است)))چنانچه فایلی متعلق به شماست و از قرار گرفتن در سایت ناراضی هستید یا از فایل خریداری شده راضی نیستید و یا موفق به دانلود نشده اید و یا هر مشکل دیگر احتمالی لطفا با ایمیل موجود در قسمت بالای سایت سمت راست در ارتباط باشید.

پاورپوینت مديريت كيفيت آب- 31 اسلاید

پاورپوینت مديريت كيفيت آب- 31 اسلاید

 

 

 

 

 

 

 

 

برخی اسلاید انگلیسی

nمطالعه مواد آلي سنتتيك با توجه به شاخص سميت و تجمع پذيري بيولوژيكي
nآلودگي منابع آب به مواد نفتي و روشهاي كنترل آن
nآلودگي منابع آب به مواد راديواكتيو
nبررسي مراحل مختلف مطالعه منابع آب
nقوانين مرتبط با آلودگي آب در ايران و جهان

مقدمه

    دسترسي به يك منبع آب از ديدگاه كمي و كيفي براي حيات انسان ضروري است . بطوريكه حتي انسانهاي نخستين نيز به اهميت آب از نقطه نظر كمي واقف بوده اند. به همين دليل تمدن هاي قديم در سرزمينهاي مجاور منابع آب كه قادر به رفع نيازهاي كشاورزي، حمل و نقل و تأمين آب آشاميدني بودند، گسترش پيدا كرد.

 

عليرغم اينكه علائم ظاهري آب متضمن سلامت آب نيست ولي لازم است تا كيفيت ظاهري آب نزد مصرف كننده قابل قبول باشد. در بعضي مواقع به دليل كلرزني و بيش از حد بودن غلظت كلر در آب، طعـــم و بوي نامطلـــوب  در آب ايجاد مي شود و همين امر موجب عدم تمايل مردم به مصرف آب مورد نظر شده و ممكن است مردم به سمت منابع آب آلوده با ظاهر سالم گرايش پيدا كنند.

 

 آب در طبيعت در حالت بخار تقريباً خالص است. از آنجايي كه عمل تراكم معمولاً به سطح يا هسته نياز دارد لذا آب ممكن است ناخالصيهايي را در حين تراكم كسب كند. ناخالصيهاي ديگري به هنگام عبور آب از قسمتهاي ديگر چرخه هيدرولوژي، در هنگام تماس آب با مواد موجود در هوا و زير سطح زمين به آب اضافه مي شود.

 

برداشت بي رويه آبهاي زير زميني در مناطق ساحلي باعث پيشروي آب شور به مخازن آبهاي شيرين زير زميني شده و كيفيت آبها را تغيير مي دهد . بطور كلي مصرف آبهاي زير زميني در محل خروج بدون نياز به احداث مخازن ذخيره از محاسن اين منابع بوده واغلب در جه حرارت آنها كم و از نظر ميكروبي سالم هستند.پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 7,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
modiritkayfit-ab_2058177_4636.zip1.2 MB