ایمیل ما برای ارتباط siamak_n61@yahoo.com

اطلاعیه فروشگاه

در صورت عدم موفقیت در خرید چند دقیقه دیگر دوباره امتحان کنید. (((از مطالب هر پاورپوینت به صورت تصادفی چند اسلاید برای معرفی و نمونه آورده شده است)))چنانچه فایلی متعلق به شماست و از قرار گرفتن در سایت ناراضی هستید یا از فایل خریداری شده راضی نیستید و یا موفق به دانلود نشده اید و یا هر مشکل دیگر احتمالی لطفا با ایمیل موجود در قسمت بالای سایت سمت راست در ارتباط باشید.

دانلود پاورپوینت تشویق وتنبیه- 22 اسلاید

دانلود پاورپوینت تشویق وتنبیه- 22 اسلاید

 

 

 

 

 

 

 

 

 مشـوق (محـرك، انگيزانـه): شــيء يارويدادي است كه رفتار را برمي انگيزد يا باز مي دارد.معلماني كه به كمك نمره، جايزه، تشويق كلامي و رفتارمحبت آميز دانش آموزان را به درس خواندن و رفتارهايپسنديده وامي دارند (فعاليت هاي تشويقي)، و با سرزنش  ،توبيخ، ترشرويي و بي مهري آنان را از تنبلي و رفتارهاي ناپســند باز مي دارند (فعاليت هاي تنبيهــي)، در واقع ازمشوق ها استفاده مي كنند.

 

تقويت منفي: فرايندي است كه در آن، حذف تقويت كننده ي منفي بعد از رفتار، به نيرومند شدن و تكرارآن رفتار مي انجامد.

معلــم، دانش آموز را با ترســاندن از نمره ي كم، به درس خواندن وامي دارد. در اين مثال نمره ي كم، تقويت كننده ي منفي اســت. دانش آمــوز به خاطر روبه رو نشــدن با اين محرك (حذف آن)، بهتر درس مي خواند و نتيجه ي اين فرايند، تقويت رفتار درس خواندن در دانش آموز است.

 

کنترل احساست در انگیزش،توسط معلم

يك نكته ى ظريف در انگيزش، كنترل احساسات است. نمونه هايى از رفتارهاى هيجانى واحساسى در انگيزش عبارت اند از:

1)پيشداورى در مورد دانش آموزان؛

2)رفتارهاى تبعيض آميز و دوگانه؛

3)اغراق در تعريف و تمجيد از يك موفقيت؛

4)ناديده گرفتن تلا شها و موفقيت ها؛

5)داشتن ملا كهاى صرفاً شخصى براى تشويق وتنبيه؛

6)ايجاد جو شديد رقابتى در كلاس؛

7)افراط در اعمال تنبيه به شكل هاى گوناگون

8)کنترل خشم

 

8)وفور تشويق و جايزه دادن، نه تنها كمكى به اثربخشى آن نمى كند، بلكه نتيجه ى عكس مى دهد.صدور كارت تشويق از طرف افراد گوناگون، برگزارى مراسم اعطاى جايزه به صورت پى درپى، اعطاى جوايزمكرر و مواردى از اين قبيل، تشويق را به كارى تشريفاتى تبديل خواهد كرد. گاهى مدارس با توجيه توجه به همه ى دانش آموزان، در مناسبت هايى براى همه هديه يا جايزه مى خرند. اين اقدام چه اثر تربيتى مى تواند داشته باشد؟بعضى از برنامه هاى مناسبتى يا مراسم پايانى نوبت اول و دوم، به موقعيتى براى اهداى جوايز فراوان تبديل مى شوند. اينگونه اقدامات، مصداقى از رفتارهاى احساسى و بى ضابطه به شمار مى آيندپرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 7,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
tashvigh_2049022_8244.zip111.8k